Afdrukken

Nederlandse delegatie exposeert in het LOUVRE

Foto Lucette Tros

Aan de jaarlijkse "salon" van de Société Nationale des Beaux Arts te Parijs doet dit jaar voor het eerst een Nederlandse delegatie mee.Elk jaar zijn veel landen uit Europa, de beide Amerika's en Azië bij deze expositie present met een delegatie. De eerste "Délégation Néerlandaise" staat onder leiding van Roelofje Van Opzeeland. De expositie is in CARROUSEL DU LOUVRE van 8 tot 11 december 2011. De Carrousel du Louvre bevindt zich in het souterrain van het Louvre-paleis in het centrum van Parijs.

Aan deze prestigieuse expositie nemen 10 Nederlandse kunstenaars deel met elk 1 kunstwerk. Als concept is gekozen voor het tonen van fantasierijk en vernieuwend werk van hoge kwaliteit op het snijvlak van abstractie en figuratie.


De deelnemende kunstenaars:
Liselot Been, www.liselotbeen.nl
Mimi Van Bindsbergen, www.mimi-art.com
Henka Bohlander, www.henkabohlander.nl
Loek Klinkhamer, www.loekklinkhamer.com
Christa Logman, www.christalogman.com
Roelofje Van Opzeeland, www.RoelofjeArt.com
Jos Out, www.outart.eu
Ton Pret, www.tonpret.nl
Henk Veen, www.henkveen.nl
Fleur Van Waaij. www.fleurvanwaaij.nl

 

Radio Aalsmeer, Cultureel Magazine, 3 december 13 uur:

http://radioaalsmeer.nl/programma/cultureel-magazine

http://radioaalsmeer.nl/nieuws